Затверджено

Директор школи _______________Т.Ф.Мигрин

графік
проведення І (шкільного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад
2018 – 2019 навчальний рік
№ п/п Предмет Дата проведення Класи, учні яких беруть участь у І етапі Вчитель, що відповідає за проведення олімпіади
1. Біологія 22.10.-25.10.18 8 - 11 Дубас Л.В.
2. Українська мова і література 22.10.-25.10.18 7 - 11 Богата О.М.
3. Трудове навчання 25.10.-06.11.18 9 Кухарчук О.Ф.
4. Іноземні мови (англійська, німецька) 25.10.– 06.11.18 8 - 11 Неділько К.І.
5. Інформатика 05.11.-08.11.18 8 - 11 Башинський Л.Ф.
6. Історія 05.11.-08.11.18 8 - 11 Лєбєдєва О.С.
7. Хімія 08.11.-13.11.18 7 - 11 Пінєвич О.А.
8. Математика 08.11.-13.11.18 6 - 11 Олефіренко В.В.
9. Географія 14.11.-19.11.18 8 - 11 Рекеда Т.І.
10. Правознавство 14.11.-19.11.18 9 Лєбєдєва О.С.
11. Фізика 20.11.-23.11.18 7 - 11 Башинський Л.Ф.
12. Зарубіжна література 20.11.-23.11.18 8 - 11 Одарченко К.І.
13. Економіка 26.11.-30.11.18 10 -11 Рекеда Т.І.
14.. Астрономія 26.11.-30.11.18 11 Фесич М.Ю.


Графік проведення ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році
№ з/п Назва предмету Дата проведення Заклад освіти, на базі якого проводиться олімпіада Класи, учні яких беруть участь у II етапі Відповідальний
1. Біологія 03.11.2018 Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 8-11 Джижуленко Л.Г.
2. Українська мова і література 04.11.2018 Соф.-Борщагівський НВК «СШ І-ІІІ ступенів- ЗОШ І-ІІІ ступенів» 7-11 Прокуда В.О.
3. Іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська) 10.11.2018 Соф.-Борщагівський НВК «СШ І-ІІІ ступенів- ЗОШ І-ІІІ ступенів» 8-11 Байрамова Г.О.
4. Екологія 11.11.2018 Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 10-11 Джижуленко Л.Г.
5. Трудове навчання 17.11.2018 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 9,11 Джижуленко Л.Г.
6. Інформатика 18.11.2018 Боярський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» 8-11 Петровська Н.Г.
7. Історія 24.11.2018 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 8-11 Дікова В.Г.
8. Хімія 25.11.2018 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 7-11 Дікова В.Г.
9. Математика 01.12.2018 Боярський НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» 6-11 Незабитовський І.М.
10. Географія 02.12.2018 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 8-11 Дікова В.Г.
11. Правознавство 08.12.2018 Боярський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» 9-11 Дікова В.Г.
12. Фізика 09.12.2018 Боярський НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» 7-11 Незабитовський І.М.
13. Інформаційні технології 15.12.2018 Боярський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» 8-11 Петровська Н.Г.
14. Мови та літератури національних меншин України (польська, болгарська, мова іврит, російська) 16.12.2018 Соф.-Борщагівський НВК «СШ І-ІІІ ступенів- ЗОШ І-ІІІ ступенів» 9-11 Байрамова Г.О.
15. Економіка 22.12.2018 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 9-11 Дікова В.Г.
16. Астрономія 23.12.2018 Боярський НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» 10-11 Незабитовський І.М.
Кiлькiсть переглядiв: 219

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.